Тиснення та конгрев

Тиснення та конгрев

Тиснення фольгою

Тиснення фольгою Напевно, найпоширеніший вид тиснення. Тиснення фольгою переважно робиться під впливом температури (гаряче тиснення фольгою). Таке тиснення можна робити на шкірі, папері, картоні, плівці, пластиці. В принципі на будь-якому матеріалі, який витримує високі температури. Гаряче тиснення робиться за допомогою преса для тиснення. На одну сторону преса кріпиться металеве кліше, яке розігрівається до певної температури (105-120 градусів, в залежності від матеріалу). Потім він розтратив рулон фольги і за допомогою тиску (теж залежить від матеріалу), а так само температури - зображення з кліше в дзеркальному вигляді залишається на запечатуваному матеріалі.

Відносно нова технологія тиснення фольгою - холодне тиснення. Холодне тиснення фольгою має кілька корисних особливостей, в порівнянні з гарячим. Тиснення на папері звичайно можна робити способом гарячого тиснення, але ось нетермостойкие матеріали Ніяк не відтисніть таким чином. Ще одна з переваг - швидкість. Якщо гаряче тиснення робиться вручну, то холодну робиться з використанням шовкографії - вибіркової УФ-лакування спеціальним лаком для холодного тиснення. Потім наноситься фольга і закріплюється на тих місцях, де був до цього завдано лак. Тому холодне тиснення фольгою набуло широкого поширення на ринку етикеткової продукції і при виготовленні інших великих тиражів. Є і недолік - поверхню запечатується повинна бути гладкою.

Ще одне відгалуження тиснення фольгою називається фольгування. Фольгування простіше і дешевше, ніж звичайне тиснення фольгою. Фольгування робиться за допомогою ламінатора з гарячими валами. Зображення на папір або картон роздруковується на лазерному принтері, потім вставляється рулон фольги для фольгирования (фольга для тиснення не підійде) і під впливом температури тонер плавиться і фольга приклеюється до нього. Фольга залишається на тих місцях, де був тонер. Це недорогий і швидкий спосіб нанесення фольги на папір, однак має цілий ряд недоліків. По-перше, звичайно ж, фольгування можна робити тільки на папері та картоні. І тільки на гладких, так як на дизайнерських фактурних паперах тонер провалюється в рельєф, а фольга там не закріпилася. По-друге, такий чіткості зображення і якості, як при тисненні на папері, не вийде. У дрібних деталей можуть вийти рвані лінії і краю.

Сліпе тиснення (блінт)

Тиснення на шкірі, як на дорогому матеріалі, вимагає до себе особливої ​​обережності і майстерності. Блінт на шкірі виробляється за допомогою того ж самого преса, що і звичайне тиснення фольгою. Тільки фольга при ньому не використовується, іноді використовують спеціальні плівки для додання відтінку відтиснення зображенню. Блинтовое тиснення - спосіб отримання поглибленого зображення. Тиск преса регулює глибину зображення, в залежності від його складності і наявності дрібних деталей. У деяких випадках блінт роблять без нагріву. Застосовується в основному для персоналізації щоденників, планингов, записників, портмоне і інших виробів зі шкіри, або з хорошого шкірозамінника.

Конгревне тиснення (КОНГРЕВ)

Конгревное тісненіе Конгрев є отримання опуклого зображення. Також такий вид тиснення називають "багаторівневим тисненням". Тиснення може проводитися як за допомогою фольги, так і без неї. Для конгревного тиснення використовується прес для тиснення фольгою. Особливості в тому, що робиться 2 кліше. Перше (матриця) нагрівається, друге (контрматриць) - залишається на іншій частині преса. Таким чином, виходить рельєф на лицьовій стороні запечатується. За допомогою конгревного тиснення можна тисне на папері, картоні та інших плоских гнучких матеріалах. Також конгрев можна робити для отримання увігнутого зображення. Конгревне тиснення з фольгою зазвичай робиться в 2 етапи. Спочатку наноситься фольга, а потім зображенню надається рельєф. Дуже важливо при конгревному тисненні приділити особливу увагу кліше. Кліше повинні бути високої якості і чітко збігатися один з одним. Конгрев знайшов широке застосування при друку листівок, поздоровлень, візиток і інших яскравих барвистих поліграфічних виробів.

                        


В цій категорії немає товарів.

Поліграф Сервіс © 2021 © Copyright 2016. All Rights Reserved.