Тиражування на Risograph, Ricoh

 Тиражування на Risograph, Ricoh

Друк і тиражування на різографі

Друк на різографі має свої особливості. Спочатку проводиться виготовлення відбитків, для чого в різограф вводиться чорно-білий макет тексту або зображення. Після цього необхідно закласти білу, жовту, рожеву, салатну або блакитну папір.

Як трафарету використовується спеціальна плівка, на якій лазером випалюється безліч дрібних отворів. На заключному етапі через них на папір продавлюється фарба. Вартість цієї фарби досить висока, але оскільки виробляється тираж в кілька тисяч відбитків, то їх ціна виходить невисокою.

В основному, різограф широко застосовується для якісного копіювання масової поліграфічної продукції - рекламних листків, бланків та інших подібних виробів.

Друкувати на різографі можна в автоматичному режимі. Введення оригіналу і вихід першого відбитку розділяють усього кілька секунд. Продуктивність пристрою в кілька разів перевищує аналогічний показник будь-якого, навіть самого сучасного принтера і становить в середньому 130 аркушів / хв.

Перед початком роботи вводиться число копій, яке необхідно віддрукувати. Далі різограф автоматично підраховує кількість відбитків і починає працювати. До недоліків цього апарату слід віднести його вельми обмежені колірні можливості, через що друкувати високоякісні кольорові зображення на ньому недоцільно. Зате при розмноженні різних текстів, схем та інших чорно-білих зображень він дуже ефективний.Для прорахунку звертайтесь за телефонами!

(0372) 585-171 (050) 434 11 53 (097) 590 80 35 


В цій категорії немає товарів.

Поліграф Сервіс © 2024 © Copyright 2016. All Rights Reserved.