Про Нас

ТОВ «Поліграф Сервіс» – рекламно - поліграфічне підприємство повного циклу. З 1999 року ми є надійним партнером для всіх споживачів.  Наша найсильніша сторона - це грамотне, високопрофесійне рішення вашого замовлення. Завдяки цьому, Ви завжди можете бути впевненими в тому, що готова продукція буде саме такою, якою Ви її хочете бачити. Наш підхід до кожного замовника індивідуальний. «Ми друкуємо Все! Крім грошей …» повністю його відображає. У виробленні рішення ми відштовхуємося від бажання і можливостей замовника та свого власного уявлення про те, як повинна виглядати та чи інша продукція. Ми допомагаємо клієнту уникнути технологічних проблем, підібрати оптимальне співвідношення «ціна-якість» і отримати передбачуваний результат за передбачувану ціну.

Дизайн ательє «Individuel», художня частинка ТОВ «Поліграф Сервіс», пропонує Вам створення ексклюзивного дизайну, розробленого власноруч, без заготовок, спеціально для Вас. Другого такого Ви ніколи не знайдете. Унікальний дизайн разом з якісним друком будуть  свідчити про статус вашої компанії.

Зовнішняя реклама – це на сам перед велика кількість виробників, але як і кого вибрати?!

Наші переваги – робота з усіма сучасними матеріалами , та рекламні продукти, стенди, вивіски тощо які вже працюють в Чернівцях 20 років, без ремонтів, лише заміною освітлення на сучасне світлодіодна підсвітка. 

heart video carousel comment Instagram
Полиграф/Поліграф Сервіс Profile Image

@poligrafservice

  • 105 posts
  • 577 followers
  • 3k following

Дизайн Поліграфія Зовнішня реклама #поліграфсервіс
poligraf.cv.ua

Follow Us

В цій категорії немає товарів.

Поліграф Сервіс © 2024 © Copyright 2016. All Rights Reserved.